|

Ngjarje tragjike: Abuzon seksualisht 4 vjet me të bijën, “Kam bërë gjithçka, isha baba dhe i dashuri i saj”

i-mituriI akuzuar për abuzim seksual ndaj së bijës për plot 700 herë, nga viti 2003 deri në 2007, qysh kur e vajza ishte 13 vjeç, 44 vjeçari Frank P., pritet të përballet me dënim të rëndë. Burri u arrestua në Gjermani, pas denoncimit të bërë nga e shoqja, nëna e viktimës, në vitin 2010, kohë kur nisi edhe hetimi. Denoncimi i vonë ndodhi pasi e mitura, vetëm në atë moment gjeti guximin ti tregojë së ëmës gjithë sa kalonte.
Nga hetimet e bëra publike së fundmi thuhet se abuzimi ka nisur kur vajza ishte vetëm 13 vjeç, duke vijuar kështu për katër vjet me radhë.
Në dëshminë e tij në sallën e gjyqit duke pranuar 70 abuzime nga 700, Frank tha, “Kam bërë gjithçka për time bijë, isha babai por edhe i dashuri i saj. Doja madje që të ecja i kapur dorë për dore me të.
Doja më të mirën për të, por gabova në gjithçka”.

Leave a Reply

Recently Commented

  • Uran: qifti ma i mir jon kon
  • eli: kjo ishte ken majmune turp,,edhe per bigun qe e ncorri jashte edhe djaloshin
  • jetnis: shum keq te kuka ba qekjo
  • bazaj: nuk di qefare te them po nuk po vuij fare per femra se ketu kemi klube poblike haha fenomenal zemer
  • bazaj: nuk qe nevoija te fiksosh ket njeri edhe ne enderr ta shoh prap dota njoh idoli im i perjeteshem une jam...