|

Messi tallet me Ronaldon (FOTO)

jpMatias Messi shkaktoi shumë polemika në rrjetin socialTwitter kur postoi një fotografitë dy futbollistëve më të mirë në botë, ku tregon trofetë e fituar nga futbollistët që nga viti 2009.

“Përshëndetje të gjithë, po ju përshëndes me një foto të vogël. Shpresoj se do t’iu pëlqejë. Mua më pëlqen shumë”, ka shkruar vëllai iMessit në Twitter.

Më vonë ka postuar edhe një foto të Messit me katër Topat e Artë, dhe trofe të tjerë personal.

jp

 

 

 

Leave a Reply

Recently Commented

  • Uran: qifti ma i mir jon kon
  • eli: kjo ishte ken majmune turp,,edhe per bigun qe e ncorri jashte edhe djaloshin
  • jetnis: shum keq te kuka ba qekjo
  • bazaj: nuk di qefare te them po nuk po vuij fare per femra se ketu kemi klube poblike haha fenomenal zemer
  • bazaj: nuk qe nevoija te fiksosh ket njeri edhe ne enderr ta shoh prap dota njoh idoli im i perjeteshem une jam...